Ubytování u vodní nádrže Pastviny

Ubytování v chatách

Chaty Pastiny​Pět chat typu Multi 160 najdete u hráze pastvinské přehrady v oploceném areálu Orlíček. Čtyři jsou vybaveny standardním nábytkem. Celkem 8lůžek je ve 4místnostech s válendami. Pokoje jsou dvoulůžkové. V každé chatě je sprchový kout a dvě sociálky. Kuchyňka s el.vařičem, varnou konvicí, lednicí, užitným sklem a nádobím. Ubytovaní mají k dispozici velké zatravněné pozemky s dětským pískovištěm, sportovištěm pro míčovém hry, místem pro grilování a otevřeným ohništěm. Od chat na pláž Petrův palouk, je pěší přístup, cca po 150m. Motorová vozidla parkují bezplatně před chatami. Pejsek za úhradu povolen. Součástí areálu je obůrka s jelení, daňčí a mufloní zvěří. Vše v blízkosti vodní nádrže Pastviny na Divoké Orlici.

Ubytování v apartmánu

Nabízíme ubytování v apartmánu, který je v novostavbě  cca 200m od pláže pastvinské přehrady. K disposici Apartmán u přehrady Pastviny​jsou 2x2 lůžka, kuchyňka s lednicí, vařičem, varnou konvicí a nádobím. Koupelna je s WC a sprchovým koutem. Z lodžie je výhled do obůrky se zvěři. Součásti je televize s velkou obrazovkou a rádio. Vozidla parkují bezplatně za plotem před domem. K zapůjčení jsou dvě jízdní kola a loď. V místě je sportoviště, dětské pískoviště a místo pro grilování. Objekt je vhodný pro milovníky koupání, rybaření, houbaření a všechny druhy turistiky. Apartmán poskytuje pohodlí v klidném, čistém prostředí v zajimavé přírodě. V dostupnosti je přechod do Polska, výstup na Kralický Sněžník, koupaliště s toboganem, tvrz Orlice, muzeum řemesel atd.

Ubytování v chatě Myslivna

Chata MyslivnaJe vybavena dřevěným nábytkem. Ve čtyřech dvoulůžkových pokojích má pohodlné postele a kuchyňku vybavenou dvěma lednicemi, indukčním vařičem, varnou konvicí, nádobím k vaření a užitné sklo. Dále má TV s plochou obrazovkou, rádiem, videopřehrávačem, DV disky s přírodní tématikou a mysliveckou knihovničku. Místnosti jsou dekorativně vyzdobeny obrazy zvěře a trofejemi - jako v opravdové myslivně. Parkování před chatou je bezplatné. Na požádání bezplatně zapůjčíme loď, kajak nebo pramici a dvě jízdní kola. Umožníme fotografování živé zvěře.

Kontaktní informace

František Kolda
Nekoř 340
561 63
Česká republika
IČ:
DIČ
GPS:   N 50°4.51447', E 16°33.46175'