Apartmán v domě

Ubytovaní v apartmánu:

Apartmán se nachází v areálu Orlíček, v  rodinném domku, v nadzemním podlaží, s přístupem po schodišti. Má předsíňku s poličkami, koupelnu, sprchový kout, ručníky a umyvadlo. Zrcadlovou poličkou, skříňkou na prádlo, přímotop k přitápění a WC.

Ložnici s dvěma lůžky, polštáře, přikrývky, lůžkoviny a ručníky. Šatní skříně, kuchyňský koutek s vařičem, mikrovlnkou, várnou konvicí, prostíráním, užitným sklem a nádobím. Jídelní stůl, židle. Lednici s mrazákem. Přímotop k vytápění a rádio.

Společenská místnost:

Dvoulůžko (manželská postel) s přikrývkami, polštáři a lůžkovinami. Noční stolky, lampička, konferenční stolek, křesílka, křeslo, a přistýlková – rozkládací lavice. Poličky na knihy, knihovnička, šatní skříně, Televize. Balkonové dveře se síťovinou a vstupem na balkon s výhledem na přehradu, kuřácký stolek. Přímotop.

Všem ubytovaným bezplatně poskytujeme: parkování osobních automobilů, sportoviště pro míčové hry, kuřácký koutek s malým ohništěm a výbornou pergolou.

Rekreantům ubytovaným v Myslivně a Apartmánu, po vzájemné dohodě, umožníme dva dny v týdnu, použít  „PERGOLU“ s kuchyňskou linkou. Ostatní po dohodě s p.Koldou, nebo Mírou Zářeckým.

Vybavení pergoly:

vadením. stabilním krbem, udírnou, výčepem  chlazeného sudového piva a zahřívací stoličkou pro samoobslužný výdej teplého jídla a občerstvení. Režim a další požadavky na použití pergoly lze dohodnout.

 

Důležitá poznámka pro všechny ubytované:

Žádáme ubytované, aby si při nástupu poznamenali konečný stav elektroměru, neboť budou hradit skutečnou spotřebu elektřiny podle měření. Děkujeme za pochopení.