Chata číslo 5 - „MYSLIVNA“

Přízemí:

chodbička, chodba, botní polička, skříňový myslivecký obraz s bažantem, věšáková stěna se zrcadlem, lednice s mrazákem.

Sociálka: umyvadlo s teplou a studenou vodou, zrcadlo s poličkou, sprchový kout, WC, přímotop k přitápění.

1. Společenská místnost s kuchyňským koutem: vestavěná kuchyňská linka, várna deska, lednice s mrazákem, jídelní a užitné nádobí. Stolování pro 8 osob, šatní skříň, odkládací police, skříňka, 2 soupravy polštářů, přikrývek a lůžkovin na dvě přistýlky. Rádio, televize, DV-videopřehrávač, videofilmy o přírodě, myslivecká knihovnička. Rozkládací pohovka pro přistýlku dvou lůžek, Balkonové dveře pro vstup na prostorný balkonek se stolkem a židlemi. K přitápění přímotop, a akumulační kamna. Chata je vyzdobena  mysliveckými obrazy a trofejemi.

Nadzemní podlaží: přístup po dřevěném schodišti

2. Dvojlůžkový pokoj: dvě dřevěné postele, matrace, polštáře, přikrývky, lůžkoviny, šatní skříň, stolky, nástěnná polička.

Myslivecké obrázky. Přímotop k přitápění.

Mezi ložnicemi: sociálka s umyvadlem, vodou, zrcadlovou poličkou.

3. Dvojlůžkový pokoj: dvě dřevěné postele, matrace, polštáře, přikrývky, lůžkoviny. Šatní skříň, stolky, nástěnná polička, myslivecké obrázky. Přímotop k přirápění. Prosklené dveře pro vstup na balkonek. Na balkonku stolek a dvě židle.Image

Zájemci o ubytování v Myslivně mají k užívání pergolu s kuchyňskou linkou, mobilním krbem a udírnou, chlazeným výčepem sudového piva. Kuchyňku s nádobím, užitné sklo, jídelní soupravy a mobilní ohřívací stoličkou pro udržení teplých pokrmů. Stolní fotbálek, pingponkový stůl.

Pergolu půjčujeme i ostatním zájemcům pro slavnostní příležitosti (svatební hostiny, oslavy a společenské akce) se samoobsluhou a vlastním stravováním. To vše po osobní dohodě.

Na objednávku zajistíme snídaně a obědy v reatauraci u pí.Zářecké v Nekoři u mostu.

 

Ubytovaným na požádání bezplatně nabízíme:

Místo pro parkování automobilů před chatou, po dohodě přístupné sportoviště pro míčové hry, kuřácký koutek s malým ohništěm.

Poznámka pro všechny ubytované:

Žádáme ubytované, aby si při nástupu poznamenali konečný stav elektroměru, neboť budou hradit skutečnou spotřebu elektřiny podle měření. Děkujeme za pochopení.