•  
  •                                                                                                                          
  • Chaty standard  lůžko/den   300,00 Kč

    Při týdenním pobytu 6 osob  lůžko/den  280,00 Kč

  • Víkendové pobyty   lůžko/den   380,00 Kč

    Chata Myslivna lůžko/den   620,00 Kč

    Apartmán lůžko/den   520,00 Kč

Přízemí:

chodbička, chodba, botní polička, skříňový myslivecký obraz s bažantem, věšáková stěna se zrcadlem, lednice s mrazákem.

Sociálka: umyvadlo s teplou a studenou vodou, zrcadlo s poličkou, sprchový kout, WC, přímotop k přitápění.

1. Společenská místnost s kuchyňským koutem: vestavěná kuchyňská linka, várna deska, lednice s mrazákem, jídelní a užitné nádobí. Stolování pro 8 osob, šatní skříň, odkládací police, skříňka, 2 soupravy polštářů, přikrývek a lůžkovin na dvě přistýlky. Rádio, televize, DV-videopřehrávač, videofilmy o přírodě, myslivecká knihovnička. Rozkládací pohovka pro přistýlku dvou lůžek, Balkonové dveře pro vstup na prostorný balkonek se stolkem a židlemi. K přitápění přímotop, a akumulační kamna. Chata je vyzdobena  mysliveckými obrazy a trofejemi.

Nadzemní podlaží: přístup po dřevěném schodišti

2. Dvojlůžkový pokoj: dvě dřevěné postele, matrace, polštáře, přikrývky, lůžkoviny, šatní skříň, stolky, nástěnná polička.

Myslivecké obrázky a trofeje.

Mezi ložnicemi: sociálka s umyvadlem, vodou, zrcadlovou poličkou.

3. Dvojlůžkový pokoj: dvě dřevěné postele, matrace, polštáře, přikrývky, lůžkoviny. Šatní skříň, stolky, nástěnná polička, myslivecké obrázky. Přímotop k přirápění. Prosklené dveře pro vstup na balkonek. Na balkonku stolek a dvě židle. V každé chatě máme - hasící přístroj, elektrický vysavač, kbelík a smeták. v chatě č.5 obrázky a trofeje. Image

Ubytování v chatě myslivna mají v ceně pobytu k užívání pergolu s mobilním krbem a udírnou. Výčepem sudového piva. Kuchyňku s teplou a studenou vodou. Nádobím, užitným sklem a jídelní soupravy. Mobilní ohřívací stoličku pro udržení teplých pokrmů. Stolní fotbálek a pingponkový stůl.

Pergolu s vlastní obsluhou půjčujeme i ostatním zájemcům pro slavnostní příležitosti (svatební hostiny, oslavy a společenské akce). Nebo stravování a občerstvení zajistíme s majtelkou místního hotelu Orlíček s  paní  Alenou Sršňovou.

 

Ubytovaným na

Místo pro parkování automobilů před chatou, po dohodě přístupné sportoviště pro míčové hry, kuřácký koutek s malým ohništěm.

Poznámka pro všechny ubytované:

Žádáme ubytované, aby si při nástupu poznamenali konečný stav elektroměru, neboť budou hradit skutečnou spotřebu elektřiny podle měření. Děkujeme za pochopení.